0850 885 0 889
Bizi Tercih Etmelisiniz. Çünkü...Güçlü Veri Merkezi


Sunucularımız, Deniz Netinternet veri merkezimizde barınmaktadır. 2x10Gbit TT bağlantısı ve yedekli enerji altyapısı ile kesintisiz hizmet sunar.Kullandığımız donanımlarımızın tamamı kendimize ait olup verimerkezinde özel sistem odalarında yeralmaktadır.


Uygun fiyat


EkonomikVDS hizmet/fiyat performansı en iyi hosting firmasıdır. Yurtdışı ile de rekabet eden fiyatlar ile unmetered disk alanı ve trafik, sınırsız alt alan adı gibi üst seviye özellikler...


7/24 Teknik Destek


Teknik destek birinci önceliğimizdir. Zaman kısıtı olmaksızın, güleryüzlü ve eğitimli ekibimiz ile, bize ihtiyacınız olduğu her anda destek biletleri ve telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


Sunucularımız Türkiye'de


Ekonomik VDS, hizmetini Türk Telekom'a bağlı network hattından almaktadır.Türkiye'de internet kullanıcılarının çoğu ADSL bağlantısını Türk Telekom'dan alması ve Türk Telekom'un zaman zaman yurtdışı bağlantılarında sorun çıkması nedeniyle yurtdışı lokasyon hostinglere erişim olmamaktadır.Bu tür sorunlar firmamızda yaşanmamaktadır.


Resmi Firmayız


Ekonomik VDS, Meta Bilişim Hizmetlerinin bir markasıdır. Ekonomik VDS üzerinden alacağınız her türlü hizmetin faturası kesilerek tarafınıza düzenli olarak gönderilir.Powered by WHMCompleteSolution