0850 885 0 889
Ekonomik VDS Bilişim Hizmetleri olarak 2004’ten bu güne kadar bünyesinde toplamda binlerce kullanıcı ve binlerce web sitesini barındırmış ve barındırmaya devam etmekteyiz.
Ekonomik VDS Bilişim Hizmetleri olarak Telekomünikasyon Kurumu onaylı Faaliyet Belgesi ve Vergi Levhası ile resmi olarak hizmet vermekteyiz.

Ekonomik VDS Bilişim Hizmetleri olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatla vermekteyiz.

İnternet hizmeti gereksinimlerinizi kalitemizden ödün vermeden en hızlı ve güvenli şekilde sağlamayı ilke edinen firmamız, ek hizmetleri ve sunduğu teknik desteği ile sektörde belli bir konuma ulaşmış telekomünikasyon firmasıdır. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran ve çözüm üreticisi olarak gerekli teknik desteğe sahip olan firmamız, isteklere uygun servisler sunmaktadır.
Geçmişten günümüze sektör bazında büyüyen alanımız ve hizmetimizdeki tek neden müşterilerimizin bize duymuş olduğu güven ve bağlılığıdır. Bunun bilinci içinde olup siz değerli müşterilerimize hep daha kaliteli, ekonomik, farklı ve yeni hizmetler sunmaktayız.

Sektörde yer alan bilişim şirketlerine nazaran, dallarında uzman kadromuzla kiralık sunucu , Vps ve Bulut Sunucu (VDS) gibi hizmetlerde tüm teknik desteği hızlı ve güvenilir şekilde sağlamaktayız.

Haklı gururumuz olarak müşteri sayısını yükseltmekte ve gelişen son teknolojiyi kullanarak hizmet vermekteyiz.

Bizi izlemeye devam edin.

Çünkü yenilikleri fark edeceksiniz.

Firma Adı : Ekonomik VDS Bilişim Hizmetleri
Firma Sahibi : Sultan TUNÇEZ
Adres : Anadolu Cad. Belediye İşhanı No:951 İşyeri No:208 Çiğli/İZMİR
Yer Sağlayıcı Faaliyet Belge Numarası : YS - (2395)
Telefon 1 : 0(232) 999 96 88
Satış & Satış Öncesi : destek@ekonomikvds.com
Firma Sahibi : info@ekonomikvds.com


Powered by WHMCompleteSolution