0850 885 0 889
Meta Bilişim Hizmetleri olarak 2004’ten bu güne kadar bünyesinde toplamda binlerce kullanıcı ve binlerce web sitesini barındırmış ve barındırmaya devam etmekteyiz.

Meta Bilişim Hizmetleri olarak Telekomünikasyon Kurumu onaylı Faaliyet Belgesi ve Vergi Levhası ile resmi olarak hizmet vermekteyiz.

Meta Bilişim Hizmetleri olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatla vermekteyiz.Bu bağlamda Kurumsal çözümleriniz için tüm hizmetleri eksiksiz , güvenilir ve konusunda uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız.

"Ekonomik VDS"  Sanal Sunucu alanında faaliyet göstermekte olan Meta Bilişim Hizmetlerine ait bir çözüm hizmetidir.

Zimbra Mail Server

Cachecade Teknolojisiyle 450 MB/sn veri transferi sağlayan Özel donanımlı Cloud sunucularda kurumsal alanda en iyi Mail Server hizmetini sizlere sunmaktayız. Exchange Server’dan çok daha performanslı ve her ihtiyacınıza ve isteğinize kolaylıkla cevap verebilen Zimbra Mail Server ile tanışma zamanı.

cPanel Lisansı

Meta Bilişim hizmetleri gerek bireysel gerekse Kurumsal alanda sizlere en iyi çözüm ortaklığı yapar. Firmamızdan alacağınız teknik destek hizmetleri ile sizde işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.Servis Seviyesi Hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Sanallaştırma Teknolojileri

VMware, işinizi daha kıvrak, etkin ve karlı hale getiren teknolojilerle BT'nizi radikal bir şekilde dönüştürür. Sanallaştırma ve ilke destekli otomasyon konusunda bir öncü olan VMware, tüm veri merkezinde BT'nin karmaşıklığını azaltır. Sanallaştırma yazılımları profesyonel hizmetler ve uygulamaların birlikte çalışabilirliğini ve müşteri seçimlerini destekleyen, 55.000'den fazla iş ortağından oluşan güçlü bir ekosistem ile, 500.000'den fazla müşteriye değer sunuyoruz.

Pfsense

Pfsense FreeBSD tabanlı bir firewall çöüzmüdür.Ağınza gelebilecek iç ve dış teklikelere karşı güvenle korunabileceğiniz bu çözüme Meta Bilişim kalitesi ile sahip olabilirsiniz.Ağınızdaki kullanıcıların sistem güvenliğini tehlikeye sokmaması için ve daha etkin bir iş ferformansı adına Pfsense ile erişim kısıtlaması yapabilirsiniz.Pfsensensi ağınızda etkin ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.Powered by WHMCompleteSolution